Langue Selection

Anadolu Tarım Makina

2007 yılında tarımın kalbinin attığı Konya’ da, “Anadolu Tarım Makine” olarak “Hüseyin Ulutaş” tarafından kurulup küçük bir atölyede başlayan serüvenimiz 2016 yılında ilkelerinden birisi olan kurumsal kimlik yapısına bürünerek Konya Anadolu Tarım Mak. Hayv. İnş. San. Tic.ltd. Şti. olarak faaliyetimize devam etmekteyiz.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar kendimizi sürekli olarak yenilemiş, yaptığımız makine yatırımların haricinde insana ve çalışanlarımıza da değer vererek daima en iyiyi en kaliteliyi üretmeyi ve bu sektörde öncü kuruluşlardan birisi olmayı hedeflemekteyiz.

Ürün çeşidi, yüksek kalite ve uygun fiyat politikamız sayesinde geniş bir müşteri potansiyeline sahip olan firmamız üretim üssünü Osb bölgesine taşıyarak 4000m² kapalı 1000m² açık alanda üretimimizi devam ettirmekteyiz.

Profesyonel teknik kadromuz ve kalifiyeli elemanlarımızla satış, satış sonrası hizmet, servis desteği ve yedek parça konusunda sağladığımız hizmetlerle birlikte her zaman emin adımlarlar ilerlemekteyiz.

Geniş ürün portföyümüzde yatay ve dikey yem karma makinaları, yem ezme makinaları, kültivatör çeşitleri ve ataçmanları ayrıca siz çiftçilerimize yardımcı çift yönlü kaydırmalı tesviye küreği ve balya parçalama ataçmanları ile siz çiftçilerimize hizmet etmekteyiz.

Ürettiğimiz tüm ürünlerde TSE ölçülerini ve kalitesini baz alan firmamız ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.  Türk sanayisine katkıda bulunmaktan ve ülkemizin itibarını yüksek tutacak mamuller üretmenin haklı gururunu yaşamaktayız.